درباره ما

وب مارکت پرس (wmpurse) فعاليت خود را با هدف فروش انواع گيفت كارت و کارت شارژ کمپانی های مختلف آغاز کرد. با توجه به وجود تحریم ها امکان خريد گيفت كارت به صورت مستقیم از گوگل پلی و .... وجود ندارد اما شما از وب مارکت پرس (wmpurse) ميتوانيد انواعي از گيفت كارت ها  و کارت شارژ مانند: گیفت کارت آيتونز، گيفت كارت گوگل پلي، گیفت کارت پلي استيشن، گیفت کارت ایکس باکس، گيفت كارت آمازون، گيفت كارت مايكروسافت، گيفت كارت استيم، گيفت كارت آمريكن اكسپرس، گيفت كارت اوريجين، گيفت كارت فيسبوك، گيفت كارت بليزارد، گيفت كارت اسپاتيفاي، گيفت كارت اسكايپ، گيفت كارت ريكستي، گيفت كارت نينتندو ، مينت كارت، مستر كارت، ويزا كارت مجازي، ويزا كازت آمريكا و …. را با قيمتي مناسب و مطمئن به راحتی تهیه کنید. کاربران Android و iOS همیشه می توانند در کوتاه ترین زمان اقدام به خريد گيفت كارت نمایند. قیمت ارزان گیفت کارت ها و پشتیبانی قوی از دیگر امکاناتی است که در زمینه فروش  به کاربران عرضه میگردد.

چرا وب مارکت پرس (wmpurse) ؟‌

تمامی گیفت کارتهای وب مارکت پرس (wmpurse) همانند فروشگاه گيفت رو از فروشگاهها و نمایندگان طرف قرارداد و معتبر آمريكا به صورت فیزیکی خریداری میشوند و صد در صد قانونی و معتبر میباشند و شما بدون نگرانی میتوانید آنها را خرید و شارژ نمایید. تمامی این کارتها دارای اسکن از کارت فیزیکی بوده و پس از خرید به شماره موبایل و ایمیل ثبت شده شما در هنگام خرید ارسال خواهد شد. دارا بودن اسکن کارت ها همراه با بارکُد و شماره سریال مُهر تاییدی بر این ادعاست. سایت وب مارکت پرس (wmpurse) با هدف فروش بیشتر و سود کمتر فعالیت میکند و همیشه در این فروشگاه قیمت کارت ها و خدمات دیگر ارزان تر از بقیه رقبا عرضه خواهد شد.

نحوه پرداخت

در حال حاضر کلیه تراکنش های بانکی از طریق درگاه واسط آیدی پی و در آینده از طریق درگاههای مستقیم بانکی (در حال اخذ) صورت میپذیرد، لذا وب مارکت پرس (wmpurse) به هیچیک از اطلاعات کارت بانکی شما دسترسی نخواهد داشت.

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران

وب سایت وب مارکت پرس (wmpurse) تأکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است هر کاربر بوده و به کمک آن می‌توان کاربران وب مارکت پرس (wmpurse) را به‌صورت منحصربه‌فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام و نام خانوادگی، تلفن همراه، نشانی پست الکترونیکی (ایمیل)، شماره تلفن ثابت و سایر اطلاعاتی که به‌صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع‌آوری‌شده و نحوه استفاده از آن‌ها

در وب مارکت پرس (wmpurse) احراز هویت انجام می شود و بعد از احراز هویت میتوانید خرید کنید.

شما پس از خرید در سایت، به‌عنوان کاربر وب مارکت پرس (wmpurse) شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها، پرداخت‌ها و اطلاعات فردی شما در اختیار وب مارکت پرس (wmpurse) خواهد بود. همچنين از حساب كاربري خود مي توانيد گزارش خريد و سفارش هاي قبلي خود ببينيد و اطلاعات حساب كاربري خود را ويرايش كنيد. لازم به ذکر است که این اطلاعات تنها مواردی نیست که وب مارکت پرس (wmpurse) آن‌ها را نگهداری خواهد کرد.

اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی‌ها و صفحه‌های مشاهده‌شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از این قبیل اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا ارائه محتوای متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان‌ها و افراد، غیر از وب مارکت پرس (wmpurse) قرار نخواهد گرفت.

وب مارکت پرس (wmpurse) اطلاعات شما را در اختیار هیچ نهادی قرار نخواهد داد به‌جز در مواردی که شما از قوانین منعکس‌شده در بخش قوانین و مقررات سایت تخلفی نموده و نسبت به عملکرد شما شاکی قانونی وجود داشته باشد که اطلاعات یاد شده در اختیار مراجع حقوقی قرار خواهد گرفت.